• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Ляшко пожалівся, що став прикриттям для шахраїв

Реклама на dsnews.ua

Шахраї намагаються заволодіти грошима громадян, прикриваючись імʼям головного санітарного лікаря України, заступника міністра охорони здоровʼя Віктора Ляшка

Про це сьогодні, 11 січня, повідомив сам Ляшко, інформує "ДС".

"Отримав інформацію про те, що від мого імені та від імені працівників приймальні головного санітарного лікаря телефонують шахраї та розповідають, про те, що я опинився у скрутній ситуації і просять перевести значну суму коштів на рахунок! Потім телефонує фейковий Ляшко з такого ж фейкового Telegram-каналу з моїм особистим фото. Аферист розмовляє від мого імені та просить терміново допомогти грошима", — йдеться у повідомленні на сторінці Віктора Ляшка у Facebook.

Справжність цієї сторінки підтверджується великою кількістю друзів і підписників, серед яких є відомі люди.

"Офіційно повідомляю, що це шахрайство! Жодних телефонних дзвінків від мене не надходило! Будь ласка, відразу перевіряйте інформацію та у жодному разі не переводьте гроші на рахунки аферистів!" — додав головний санітарний лікар країни.

Він також подякував "за важливу інформацію" Українській Академії Педіатричних спеціальностей та Федору Лапію — голові правління в ГО "Батьки за вакцинацію".

Наразі невідомо, чи перерахував хтось гроші шахраям. Разом з тим користувачі соцмережі з іронією відреагували на допис Ляшка.

"Та не хвилюйтеся так, ніхто б вам грошей не перевів би", — зауважив користувач Андрій Романюк. "А що, є такі, хто хоче допомогти?" — поцікавилася Інна Конюшина. Дехто взагалі засумнівався, що це справжній акаунт Ляшка.

Як писала "ДС", раніше міністр охорони здоровʼя Максим Степанов заявив, що футболки і шкарпетки треба було купувати до початку локдауну.

    Реклама на dsnews.ua