• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Ляшко розповів, як боротися з коронавірусом в громадському транспорті

Реклама на dsnews.ua
Місцеві влади повинні збільшити кількість рухомого складу громадського транспорту, щоб уникнути скупчення людей і більшого поширення коронавіруса

Про це заявив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі "Громадське", передає "ДС".

"Як ми можемо впливати на скупчення людей в громадському транспорті? В першу чергу, збільшенням кількості транспорту. По-друге, розведення в часі початку роботи і завершення роботи на державних підприємствах, установах... Це також розтягує "час пік". Цікава була фраза: "Ніхто цього не вирішує". Але питання до кого? До місцевого самоврядування", - підкреслив він.

За словами Ляшка, подібний досвід Україна може перейняти в Італії, Франції, Іспанії, Польщі.

"Коли ми говорили, чому у нас закривається транспорт, а в тих країнах немає. Такого скупчення в годину пік в тих країнах не відбувається. Тут ряд факторів. Транспортну інфраструктуру потрібно готувати до таких випадків", - резюмував він.

Як повідомляла "ДС", загальна кількість випадків зараження коронавірусом в Україні станом на ранок 1 липня досягла 44 998, добовий приріст склав 664 випадку. За період пандемії від COVID-19 померли 1 173 людини, одужали 19 548 пацієнтів.

За даними Міністерства охорони здоров'я, станом на 1 липня, 11 областей і Києва не готові до ослаблення карантинних обмежень.

    Реклама на dsnews.ua