• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Ляшко розповів, яка область зможе покинути "червону" зону слідом за Івано-Франківською

Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко вважає, що в Закарпатській області, яка поки перебуває у "червоній" зоні, можуть послабити карантин

Віктор Ляшко
Віктор Ляшко
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Ляшка в Facebook, передає "ДС".

"Наступна на черзі, сподіваюсь, Закарпатська область, яка може вийти із "червоного" рівня епіднебезпеки вже найближчими днями", — заявив Ляшко.

Головний санлікар не уточнив, у яку саме зону карантину може перейти Закарпатська область, однак сьогодні уряд перевів "червоне" Прикарпаття у "жовту" зону карантину.

Івано-Франківська область з опівночі 10 квітня вийде з червоної зониТаке рішення сьогодні прийняла Державна комісія з...

Posted by Viktor Liashko on Friday, April 9, 2021

Нагадаємо, Закарпатська область однією з перших опинилася у "червоні" зоні карантину після початку третьої хвилі коронавірусу. Наразі, за даними Міністерства охорони здоровʼя, на Закарпатті спостерігається стабілізації ситуації з COVID-19.

У "червоній" зоні карантину зараз перебувають Київ, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Хмельницька, Чернівецька, Чернігівська області.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua