• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Ляшко розповів, в яких містах України критична ситуація з COVID-19

У містах-мільйонниках — Києві, Харкові та Дніпрі — зберігається критична ситуація з поширенням коронавірусної інфекції

Віктор Ляшко
Віктор Ляшко
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив заступник міністра охорони здоровʼя — головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

"Якщо брати певні області, міста, територіальні громади, то не скрізь усе стабілізується. Сьогодні критичні ситуації: місто Київ — бачимо стабілізацію, але на досить високих рівнях; бачимо, що зростає значно Харків, бачимо, що підключився до епідпроцесу Дніпро", — сказав Ляшко.

Він зазначив, що для міст-мільйонників характерне значне поширення інфекції і швидке заповнення медичної системи хворими. Ляшко повʼязує таку закономірність із великими скупченнями людей у торгових центрах, у транспорті. Також він підкреслив велику кількість порушень карантинних обмежень, що виявляються при перевірках.

Ляшко повідомив, що загалом по країні епідситуація стабілізувалася. Зокрема, стабілізувалася кількість викликів екстреної допомоги та кількість виїздів бригад.

Нагадаємо, станом на ранок 16 квітня в Україні зафіксовано 17 479 нових випадків коронавірусної хвороби, це на 1052 випадки більше, ніж напередодні вранці.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua