• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Ляшко повідомив про неготовність Києва і семи областей до відкриття кафе

Реклама на dsnews.ua
Київ і ще сім регіонів України поки що не можуть відкрити заклади громадського харчування для відвідувачів у зв'язку зі складною ситуацією з поширенням коронавіруса

Про це на брифінгу заявив головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко, передає "ДС".

"Сьогодні, 5 червня, сьогодні постановою Кабінету міністрів України дозволяється відкривати заклади громадського харчування з відвідуванням клієнтів усередині приміщення. У той же час за індикаторами у нас сьогодні не проходять: по захворюваності - Київ, Волинська область, Житомирська область, Львівська область, Рівненська область, Чернівці та за тестуванням не проходять Донецьк і Луганськ - майже проходить, але 11,96 на 100 000 населення ", - сказав Ляшко.

Він додав, що в цих областях рішеннями комісій ТЕБ та НС не повинно бути дозволено відкриватися закладам громадського харчування, оскільки епідситуація поки цього не дозволяє.

Ляшко нагадав, що якщо ці заклади будуть відкриватися, то це буде порушенням постанови Кабміну про введення адаптивного карантину.

Нагадаємо, починаючи з сьогодні, 5 червня, розпочався черговий етап ослаблення карантину, який передбачає повноцінну роботу закладів громадського харчування.

    Реклама на dsnews.ua