• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Ляшко задоволений процентними показниками летальності від COVID-19 в Україні

Реклама на dsnews.ua

В Україні летальність від коронавірусної хвороби становить менше 2%, а більшість смертей фіксують серед пацієнтів старше 60 років

Про це під час дискусії "Пандемія COVID-19 в контексті гуманітарної кризи: ситуація на сході України" заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає "ДС".

За його словами, найвища летальність зафіксована в Кіровоградській області — 3,3%. При цьому в даній області фіксують найменше захворювань. Найнижча летальність від COVID-19 в Рівненській і Черкаській областях.

"Зараз летальність у нас становить трохи менше двох відсотків — 1,9%. Це непоганий показник в порівнянні зі світовим і загальноєвропейським показникам", — заявив Ляшко.

Він додав, що 84% летальних випадків були зафіксовані серед людей старше 60 років. У зв'язку з цим кампанія вакцинації, яка повинна початися в середині лютого, крім медпрацівників, буде охоплювати і людей старше 60 років.

Всього в Україні відсоток виявлення коронавірусу серед тих, кому робили тест, становить 23%.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що вакцинація від коронавірусу в Україні розпочнеться 15 лютого, відразу після того, як країна отримає першу партію препарату.

    Реклама на dsnews.ua