• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Ляшко запевнив, що кампанія з вакцинації в Україні набере темп

Темпи вакцинації від коронавірусу в Україні були невисокими через вихідні дні у зв'язку зі святами. Про темпи вакцинації варто говорити хоча б через два місяці після її початку

Віктор Ляшко
Віктор Ляшко
Реклама на dsnews.ua

Про це сказав заступник глави МОЗ, головний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає "ДС" з посиланням на "НВ".

Заступник голови МОЗ вважає, що це здається, що вакцинація йде повільно.

"З організаційної точки зору вакцинувати людей в ковідних лікарнях все ж складніше. Є певна група людей, яку ми повинні вакцинувати. Зараз у всіх закладах охорони здоров'я буде більша кількість вакцинованих, здатності мобільних бригад виростуть в рази, і вакцинація набере темп. Головне, щоб були регулярні поставки вакцини в нашу країну", — пояснив Ляшко.

Він порівняв ситуацію в Україні та у Франції.

"Я вам можу серйозно сказати: якщо подивитися зараз на Францію, то Україна має з нею показники один в один за кількістю проведених щеплень за добу з початку кампанії", — зазначив Ляшко.

Франція почала COVID-вакцинацію 27 грудня. На 13 березня принаймні одну дозу щеплення отримали 3,8 млн жителів країни. В Україні вакцинація почалася 24 лютого. На 13 березня щеплення отримали понад 47 тисяч осіб.

Нагадаємо, станом на 12 березня 2021 року в чергу на COVID-вакцинацію записалися понад 240 тисяч українців.

Як повідомляла "ДС", за добу 12 березня в Україні провакциновано від коронавірусу 9 304 людини. Лідером залишається Донецька область.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua