• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Люди перекрили міжнародну трасу на Харківщині, протестуючи проти високих тарифів

Учасники акції протесту проти збільшення тарифів на транспортування газу та електроенергію перекрили рух трасою міжнародного значення М-03 Київ — Харків — Довжанський

Люди перекрили автотрасу через підвищення тарифів
Люди перекрили автотрасу через підвищення тарифів
Реклама на dsnews.ua

Акція протесту "Ні тарифному геноциду!" відбулася 7 січня у місті Валки Харківської області, інформує "ДС".

У соцмережах учасники акції зазначили, що вимагають скасування різкого зростання тарифів на електроенергію та підвищення ціни транспортування газу. Акція проходить поблизу посту поліції.

"Акція організована на підтримку протесту мітингарів Полтавської області та інших областей України", — повідомили організатори.

Своєю чергою поліція Харківської області повідомила, що в акції взяли участь близько 40 громадян. Вони ходили по пішохідному переходу з метою висловлення протесту проти зростання тарифів.

"Охорону публічного порядку здійснювали понад 30 поліцейських. Мирна акція тривала близько години. У цей час рух транспорту був тимчасово обмежений. Інформація про подію зареєстрована в Єдиному обліку відділення поліції № 1 Богодухівського районного відділу поліції", — йдеться у повідомленні на сайті обласного управління НПУ.

Нагадаємо, зранку 4 січня у Полтавській області поблизу міста Лубни мітингарі перекрили трасу міжнародного значення Київ-Харків, протестуючи проти високих цін на газ.

    Реклама на dsnews.ua