• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Люди вмирають пачками": Ходаковський висловився про ситуацію в "ДНР" і "ЛНР"

Реклама на dsnews.ua

Колишній ватажок бойовиків Олександр Ходаковський прогнозує, що у 2021 році самопроголошені "ДНР" і "ЛНР" "так само сповзатимуть у прірву"

Він впевнений, що швидко "ця ситуація на Донбасі не закінчиться", інформує "ДС" із посиланням на Depo.ua.

"Висіти вона буде над нами дуже довго. На жаль, це виснажує. Я скажу, що люди вмирають пачками тільки через те, що вони знаходяться в стані постійного стресу. Я скажу, що людям тут дуже важко", — сказав Ходаковський. 

Терорист каже, що ціни в "ЛНР" і "ДНР" приблизно такі ж, як у Ростовській області, але рівень життя значно нижчий.

"Рівень життя не можна порівняти з Ростовом. Його навіть не можна порівняти зі Смоленською областю, тому що рівень заробітної плати, рівень пенсій досить невисокий. Рятує тільки те, що відносно невисокі комунальні платежі. Але в цілому ситуація важка. Ми зараз стоїмо на порозі втрати цілих галузей. Вугільна галузь, вона на сьогодні на ладан дихає, це бачать всі. У нас же край шахтарський. Велика частина шахт вже давно не є містоутворюючими підприємствами, які серйозно наповнюють бюджет. Вони зараз самі такі, напівдотаціонні, ці шахти нещасні", — додав він.

Ходаковський впевнений, що "ЛНР" і "ДНР" не визнають ані зараз, ані згодом. "А вже про воззʼєднання (з Росією, — прим. "ДС") можна говорити тільки в тому випадку, якщо небо на землю впаде", — сказав він.

Нагадаємо, раніше терорист Ходаковський вкрай негативно оцінив стан економіки "ДНР".

    Реклама на dsnews.ua