• USD 28.4
  • EUR 32.2
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Людмила Терещенко: Ми завжди маємо пам'ятати про жахіття Голодоморів в Україні

27 листопада ми вшановували пам'ять про жертв безневинно втрачених життів від Голодоморів. Пам'ять про мільйони загиблих об'єднала нас, аби таке ніколи не повторилося

Реклама на dsnews.ua

Квіти до пам'ятника жертвам Голодоморів у Харкові 27 листопада поклала Терещенко Людмила Володимирівна, директорка Департаменту культури і туризму Харківської обласної адміністрації.

"Ми всі разом, саме тут, згадали тих, хто загинув від страшного голоду. Смерть забирала дітей, жінок, чоловіків… За колосок, підібраний у полі, – розстріл чи табори. Ми повинні пам'ятати завжди про безневинні душі страждальців. Адже вони не просили багато, тільки шматочок хліба…", — сказала Терещенко.

Експозиція музею Голодоморів, де зберігаються документальні свідчення, свідчить про немислимі масштаби навмисного знищення українців під час штучних Голодоморів 20-х, 30-х та 40-х років минулого століття. Цей злочин проти людяності не має і ніколи не матиме терміну давності, підкреслила чиновниця.

"Нехай поминальні свічки, запалені в Україні, на Харківщині, будуть нашою пам'яттю про загублені душі. Вічного спокою безневинно загиблим. Ми пам'ятаємо", – зазначила Людмила Терещенко.

    Реклама на dsnews.ua