• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Сміх як зброя. В ОПУ готують замах на Путіна

Смілива ініціатива Володимира Зеленського та його партії відкриє нову епоху в історії народної дипломатії

Євген Кошовий, Володимир Зеленський, Юрій Корявченков
Євген Кошовий, Володимир Зеленський, Юрій Корявченков
Реклама на dsnews.ua

Як стало відомо "ДС" з інсайдерських джерел, у відповідь на відмову представників Росії підтримати пропозицію голови української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука про відновлення на Донбасі режиму припинення вогню президент Володимир Зеленський і фракція партії "Слуга народу" у Верховній Раді України зроблять раптовий і безпрецедентний горизонтально-асиметричну відповідь.

Сьогодні, в День українського виборця, в вечірній прайм-час, буде оголошено про гастролі старого складу 95 Кварталу в ОРДЛО з новою гумористичною програмою "Сміх без закордонів".

Всі учасники 95 Кварталу, що зайняли посади в державних органах, будуть тимчасово відкликані з них і візьмуть участь у новій програмі в колишніх амплуа, отримавши офіційний статус Посланців миру та сміху (ПМС). Статус буде оформлений і закріплений за ними відповідним президентським указом. Очікується, що їх повноваження будуть досить широкими — включаючи право на експромти, виходячи з реакції залу. Проект указу передбачає, зокрема, можливість жартів про самого Володимира Зеленського.

Єдиним кварталівцем, який не прийме наживо участі в гастролях, стане сам президент. На час гастролей глава держави з родиною відбуде з офіційним візитом до Монголії для обміну досвідом в питаннях децентралізації боротьби з корупцією. В ході візиту передбачена поїздка в пустелю Гобі, в ході якої президентському подружжю буде надана можливість присвоїти ім'я нововідкритому виду динозавра. За твердженнями палеонтологів, знахідка з розкопу К95 прекрасно зберіглася, а її будова поставила вчених в безвихідь: при невеликих розмірах опереної рептилії близько третини її довжини доводилося на пащу, а пристрій крижового відділу дозволяє припустити, що змій міг стояти на задніх лапах, ритмічно погойдуючись вверх-вниз. З цієї причини знахідка отримала негласну назву чудовперіс. У пащі, а також в передніх лапах динозавр утримує скам'янілу гілку, ніби намагається підтягнутися на турніку.

Без відриву від державних обов'язків Володимир Зеленський все ж візьме участь в програмі 95 Кварталу по відеозв'язку через програму "Дiя". У ній він виконає українські мелодії на морінхурі і покаже номер з жонглюванням ебонітовими паличками, а також булавами, серед яких буде і президентська.

За словами Юлії Мендель, прес-секретаря Володимира Зеленського, на Банковій очікують, що раптовий ривок 95 Кварталу викличе розгубленість в рядах недоброзичливців України. Посланець Андрій Єрмак має намір скористатися цим замішанням, щоб реалізувати програму-максимум: гала-концерт в Лужниках і особиста зустріч з Володимиром Путіним. Для російського президента буде складена спеціальна програма. Деталі цієї операції становлять державну таємницю, але з посиланням на джерела в ОПУ російські ЗМІ повідомляють, що пропозиція Путіну українського громадянства в якості способу ухилення від можливих санкцій насправді матиме на меті викликати сміх до кольок, що може бути розцінено як спроба замаху.

"ДС" буде уважно стежити за розвитком подій.

Реклама на dsnews.ua

Вітаємо читачів з настанням квітня

    Реклама на dsnews.ua