• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Максим Сікора розповів, на яку тему йому було найважче спілкуватися з сином-підлітком

Реклама на dsnews.ua

Ведучий новин «Сьогодні» на каналі «Україна» Максим Сікора в спеціальній рубриці «Смачний ексклюзив» з Марією Мельник в «Ранку з Україною» розповів про виховання своїх дітей та про ставлення до знайомства сина в соцмережах

Телеведучий Максим Сікора вже шістнадцять років одружений на Наталії. Вона не публічна особа, за освітою – стоматолог. Пара виховує пʼятнадцятирічного сина Ростислава і півторарічну доньку Касію.

Під час приготування італійської страви інсалата ді паста фреда Максим Сікора розповів Марії Мельник, що в нього з дітьми дружні стосунки, і поділився секретом свого виховання.

«Дитина — це маленька людина, яка не завжди розуміє, яким має бути кінцевий результат. Для чого вчитись, для чого займатись спортом. І от є людина – цей ментор, який говорить як правильно і для чого це потрібно. Дуже важливо я хочу всім порадити – не відлякати дитину від себе своєю оцею строгістю, не створювати штучних дистанцій. Що це за совок? Твоя дитина має прийти до тебе і розповісти, що її турбує», – зазначив ведучий.

Також Максим Сікора зізнався, що найважчим для нього було донести до свідомості сина те, чому не можна знайомитися з дівчатами в інстаграмі. 

«Краще відразу познайомитись, а потім вже підписатися на інстаграм і ділитися там якимись фотографіями, а не навпаки. Це неправильно. Ти не знаєш людину, ти з нею знайомишся, починаєш їй там щось писати», – зауважив ведучий.

В розмові з Марією Мельник ведучий розповів, що у них з сином є спільне дозвілля. Вже чимало часу вони грають на гітарі. Великий інтерес до улюбленої справи зближує їх ще більше.

«Він сказав: «Тату я хочу грати на гітарі». Ну а я ж розумію, що таке в 13 років заявити «я щось хочу» — ти купуєш значить якусь дорогу річ і потім через тиждень рівно вона стоїть десь там пилом припадає десь під шторою. Я кажу: «Добре, Ростік, зараз я тільки відосік подивлюсь один як там грати». Я дивлюсь там в Ютубі, як люди перше заняття грають, я кажу, що так також можу. Я кажу: «Ростік зараз прямо їдемо і купляємо ці гітари і будемо грати», – розповів Максим Сікора.

    Реклама на dsnews.ua