• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Марія Мельник і Анатолій Анатоліч святкують першу спільну річницю на каналі "Україна"

Сьогодні виповнюється рівно рік, відколи глядачі каналу "Україна" прокидаються разом з Анатолієм Анатолічем і Марією Мельник. З цього приводу зірки "Ранку з Україною" розповіли, що їх надихає прокидатися о 4 ранку і які найбезглуздіші чутки вони чули про себе за цей час

Реклама на dsnews.ua

У серпні минулого року до Лілії Ребрик та Григорія Германа в шоу "Ранок з Україною" приєдналися ведучі – Анатолій Анатоліч і Марія Мельник. Сьогодні улюбленці телеглядачів зізнаються – цей рік був насиченим і цікавим, а команда ранкового шоу прийняла їх дуже тепло.

"Я памʼятаю кожен ефір, але особливо з трепетом у серці згадую програму до Дня незалежності! Адже ми так довго готувалися до цього дня. Стільки подорожей, знайомств, емоцій – і на вертольоті літали, і на возі каталися, і під час зйомок коза почала їсти реквізит, і як ми в поле соняшників бігали, і зйомки з артистами! Загалом, це було супер!" – розповіла ведуча каналу "Україна" Марія Мельник.

А ось ведучий Анатолій Анатоліч зізнається – незважаючи на любов до своєї справи, він поки не навчився вставати на роботу без будильника.

"Я навіть один раз проспав, і Ліля вела перші хвилин 15 ефіру без мене. Соромно зізнаватися в цьому, але іноді все одно так важко вставати о четвертій-пʼятій ранку!" – розповів Анатолій Анатоліч.

Ведучі зізнаються, що за цей рік їхнє життя круто змінилося – Марію стали впізнавати на вулицях, кількість їхніх шанувальників зросла в рази, як і чуток.

"Найбезглуздіша чутка про себе, яку я чув – це те, що я потрапив на канал завдяки родинним звʼязкам", – сміючись, коментує ведучий "Ранку з Україною".

Марію Мельник теж повеселили здогади і обговорення людей:

"Одні – про те, що я заробляю мільйони, а інші – скільки і кому потрібно заплатити, щоб тебе взяли на ТБ. Всі ці розмови мене дуже веселять!".

Дивіться програму "Ранок з Україною" у будні о 6:30 на каналі "Україна".

    Реклама на dsnews.ua