• USD 38.4
  • EUR 41.6
  • GBP 48.7
Спецпроєкти

Маша Єфросиніна, Джамала, Монатік та інші українські зірки закликають подякувати своїх вчителів

Реклама на dsnews.ua
В рамках флешмобу #вчительмогоуспіху музиканти, телеведучі та інші знаменитості згадали про вчителів, яким вдячні найбільше, і закликали українців номінувати педагогів на премію Global Teacher Prize Ukraine

У соціальному ролику, випущеному громадською організацією "Освитория" до закінчення навчального року, Маша Єфросиніна дякує своїх вчителів за віру і вміння любити і цінувати, Олена Кравець - за те, що навчили бути дорослою, Наталія Мосейчук - що навчилася бути собою, а Надя Дорофєєва - за наполегливість.

"У кожного з нас був вчитель, якому ми дуже вдячні. Я згадую свого вчителя фізики Юрія Столярова, хоча фізика ніколи не була моїм фаворитом. Він міг бути суворим, але ніколи не принижував гідність дитини. У ньому відчувалася позитивна вимогливість, і тоді я вперше зрозуміла, як це важливо, - розповідає Зоя Литвин, голова громадської організації "Освитория", організатор і голова журі премії Global Teacher Prize Ukraine. - Саме таких вчителів, які створюють простір, де учень повноцінно проживає кожен день, має цікаві проекти і можливість змінити світ вже сьогодні, я б номінувала на премію. Адже найкраща подяка вчителю за його роботу - не квіти, а визнання".

Деталі про національної премії Global Teacher Prize Ukraine: https://globalteacherprize.org.ua/

Відеоролик #вчительмогоуспіху за посиланням: goo.gl/K4nhhF

    Реклама на dsnews.ua