• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Маск розкритикував Каліфорнію та наважився на переїзд із Кремнієвої долини

Реклама на dsnews.ua

Американський винахідник і мільярдер, засновник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск переїжджає з Каліфорнії, де провів більшу частину свого життя, в штат Техас. На його думку Каліфорнія "занадто розслабилася" і стала економічно не такою привабливою

Про це Маск розповів в інтерв'ю The Wall Street Journal, передає "ДС".

Так, Ілон Маск поповнив ряди відомих топ-менеджерів, що залишили Каліфорнію під час пандемії коронавірусу. У Кремнієвій долині серед молодих і успішних IT-фахівців зростає невдоволення через високі ціни в штаті і відсутність доступної нерухомості.

Своє рішення про переїзд Ілон Маск аргументував тим, що саме в Техасі йде будівництво другого американського підприємства Tesla, компанія SpaceX теж проводить частину операцій в цьому штаті. Але частина компаній 49-річного мільярдера залишається в Каліфорнії.

Крім того, переїзд в Техас надає Маску і ряд переваг, адже в цьому штаті не стягується податок на доходи фізичних осіб. У Каліфорнії ж такий податок не тільки стягується, але й є одним з найвищих в країні для заможних людей.

Під час інтерв'ю Ілон Маск порівняв Каліфорнію зі спортивною командою, яка довго перемагала. А такі команди, на думку засновника Tesla Inc., стають занадто розслабленими і розпещеними.

"Каліфорнія здобувала перемоги довгий час, і тепер сприймає їх як щось саме собою зрозуміле", — сказав Ілон Маск.

Нагадаємо, колишній "прокурор" Криму, незаконно обрана до Державної Думи Росії Наталія Поклонська запропонувала генеральному директору компанії SpaceX Ілону Маску переїхати жити до окупованого Росією Криму і вирішити питання з нестачею води.

    Реклама на dsnews.ua