• USD 27.4
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Масова вакцинація: Світовий банк висунув умову для допомоги Україні

Україна зможе отримати компенсацію в обсязі $ 30 млн від Світового банку за умови проведення вакцинації 10 млн осіб, що належать до групи ризику в рамках реалізації проекту з Міністерством охорони здоров'я та Міністерством фінансів "Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні"

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства фінансів, передає "ДС".

Вартість проекту "Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні" становить $ 90 млн.

"Мінфін підтримує ініціативи Світового банку з реалізації спільного з МОЗ проекту «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні. Однак слід розуміти, що це кредитні кошти, а тому їх спрямування має бути обґрунтованим та раціональним. Окрім того, маємо максимально виконати всі зобовʼязання, щоб покращити інвестиційний мікроклімат в Україні", — повідомив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.

Обговорювалися питання підтримки охорони здоровʼя в частині проведення вакцинації від COVID-19, що передбачає поповнення загального фонду державного бюджету. Йдеться про те, що показником виконання буде визначено відсоток осіб групи ризику, які були вакциновані від COVID-19, відповідною кількістю доз.

За умови проведення вакцинації 10 млн чоловік з групи ризику, Україна зможе отримати компенсацію в обсязі $30 млн.

За результатами наради вирішено в подальшому продовжувати комунікацію з реалізації цього проекту.

Як повідомляла "ДС", Україна зможе проводити до 5 млн вакцинацій від коронавірусу в місяць, а при необхідності зможе збільшити цю кількість ще на 5-7 млн.

    Реклама на dsnews.ua