• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Мати в.о. міністра енергетики Вітренко сподівається, що її син допоможе відродити СРСР (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Мати нового в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка Наталія Вітренко заявила, що її син здатний успішно керувати урядом. Також вона вважає, що для відновлення української економіки потрібно об'єднатися з Росією, колишніми республіками СРСР і країнами соцтабору

Ролик із заявою Вітренко опублікувала на своєму каналі в YouTube, передає "ДС".

На початку звернення вона сказала, що погляди її та сина на політику і економіку розходяться, але є загальні принципи оцінки в "доленосний для країни момент" придатності людини на пост міністра енергетики — за професійними якостями.

"На моє глибоке переконання, знання, професіоналізм і висока відповідальність за доручену справу мого сина, Юрія Юрійовича Вітренка, стануть у нагоді нашій країні і він буде успішним чи то міністром енергетики, чи то прем'єр-міністром уряду України", — впевнена Вітренко.

Те, що Рада 17 грудня відмовилася призначити її сина міністром, вона назвала шабашем і шельмуванням її дитини.

В кінці Вітренко підняла тему об'єднання колишніх республік СРСР і країн соцтабору.

"Я дуже хочу, щоби був новий союз, новий Євразійський союз. Щоб і Україна, і Білорусь, і Сербія, і Болгарія, і Молдова, і Казахстан, Росія та інші республіки колишнього Радянського союзу об'єдналися. Щоби ми отримали найпотужніше об'єднання, перспективне, зростаюче. І тоді для України буде розквіт", — сказала вона.

    Реклама на dsnews.ua