• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

МАУ звернулася до Зеленського з проханням про підтримку на період пандемії COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) звернулася з відкритим листом до президента Володимира Зеленського, в якому просить про надання стабілізаційного кредиту і розстрочки заборгованості перед державними підприємствами "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" та "Украерорух"

Відкрите звернення до глави держави оприлюднено на сайті МАУ, передає "ДС".

"Для недопущення подальшої ескалації соціальної напруженості і незворотних наслідків просимо Вас, пане Президенте, доручити Кабінету Міністрів України негайно розробити програму дій з надання поворотної фінансової допомоги (позики або стабілізаційного кредиту) МАУ з метою виплати заробітної плати працівникам; профільному міністерству інфраструктури України спільно з Міністерством фінансів провести переговори про розстрочення заборгованості перед державними підприємствами аеропорт "Бориспіль" і "Украерорух", — йдеться в зверненні.

В авіакомпанії нагадали, що в період пандемії МАУ виконує на 85% менше регулярних рейсів, ніж в 2019 році. Компанія страждає від фінансових збитків і змушена була за час карантину звільнити одну тисячу працівників.

Зараз ситуація складається так, що МАУ змушена готувати проєкт чергового звільнення, яке торкнеться щонайменше 140 пілотів.

Колектив "Міжнародних авіаліній України" підкреслює, що неодноразово звертався до профільного міністра, який спрямовує всі запити про підтримку авіакомпанії виключно акціонерам.

Нагадаємо, в жовтні авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" вирішила припинити діяльність структурних підрозділів в Швейцарії, Іспанії, Італії, Німеччині та Австрії через скорочення штату.

    Реклама на dsnews.ua