• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Майже 150 шахтарів продовжили підземний протест у Кривому Розі

Реклама на dsnews.ua

Станом на ранок 21 вересня, на двадцяту добу протестів у Кривому Розі, під землею перебуває 149 шахтарів

Про це повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників, народний депутат Михайло Волинець, інформує "ДС".

"149 гірників шахт "Жовтнева", "Батьківщина", "Тернівська", "Гвардійська" двадцяту добу продовжують акцію протесту у підземних умовах", — написав Волинець у Facebook.

Він додав, що у понеділок, 21 вересня, потрібно докласти максимум зусиль, щоб перемовини відбулись, і щоб вони були завершені на компромісних умовах.

Зазначимо, протести шахтарів у Кривому Розі розпочалися 3 вересня. Станом на ранок 8 вересня у підземному протесті брали участь 393 працівники шахт Криворізького залізорудного комбінату. На 19-й день протесту під землею залишалося 154 гірники.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль раніше доручив голові Дніпропетровської ОДА ініціювати діалог між працівниками та керівництвом Криворізького залізорудного комбінату. Також Державна служба України з питань праці за дорученням уряду перевірить публічне акціонерне товариство "Криворізький залізорудний комбінат".

    Реклама на dsnews.ua