• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Майже половина витрачених з COVID-фонду грошей пішла на будівництво доріг

Реклама на dsnews.ua

З Фонду боротьби з коронавірусом витрачено 52% всіх коштів, майже половина з яких направлена на ремонт і будівництво доріг

Такі дані станом на 23 жовтня наводить Міністерство фінансів, передає "ДС".

Так, з 66 млрд грн COVID-фонду вже витрачено 34,1 млрд грн (52%). На сферу охорони здоров'я використано 5,8 млрд грн з передбачених 16,3 млрд грн (35%). Зокрема, на закупівлю апаратів штучної вентиляції легенів витрачено 21 млн грн (виділено 100 млн грн), на забезпечення лабораторій МОЗ та закупівлю засобів індивідуального захисту для медичних працівників витрачено 624 млн грн з передбачених 2,9 млрд грн. На субвенцію місцевим бюджетам для забезпечення лікарень киснем направлено 571 млн грн. Також на підвищення надбавок і доплат медичним працівникам витрачено 2,7 млрд грн з передбачених 6 млрд грн. Кошти, виділені на придбання обладнання для приймальних відділень опорних лікарень, поки не використовувалися.

У сфері соціального захисту використано 9,3 млрд грн (89%) з передбачених 10,4 млрд грн.

На забезпечення правопорядку використано 2,4 млрд грн з 2,7 млрд грн (91%).

На будівництво і ремонт доріг використано 16,3 млрд грн (47%) з виділених 35 млрд грн. На державну підтримку сфери культури, туризму і креативних індустрій передбачено 1 млрд грн, з яких поки використано тільки 6 млн гривень.

На відновлення витрат, які були скорочені при створенні Фонду, передбачено 524 млн грн, з яких поки використано 165 млн грн (31%).

Як повідомляла "ДС", раніше нардеп від "Слуги народу" Ірина Верещук заявила, що половина Фонду на боротьбу з коронавірусом витрачена на будівництво доріг, оскільки не було впевненості, що Міністерство охорони здоров'я зможе ефективно і в повному обсязі освоїти кошти.

    Реклама на dsnews.ua