• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Медики з Мелітополя показали, чим жертвують і в якій екіпіровці доводиться працювати з хворими на COVID-19 (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Одне з випробувань, на яке йдуть медики в Мелітополі Запорізької області заради порятунку коронавірусних хворих — робота в одноразовому захисному костюмі, який не пропускає повітря і під який потрібно піддівати ще бавовняний костюм, як у хірургів

Такі костюми медики надягають перед входом в червону зону, де лежать інфіковані коронавірусом, передає "ДС" з посиланням на місцеве видання " РІА Мелітополь ".

"Після зняття костюмів — спідню білизну можна викручувати, особливо влітку", — пише видання.

Як повідомляється, лікарі працюють по змінах тривалістю 4 години. Весь цей час вони не можуть піти в туалет через ризик заразитися. Доводиться терпіти і працювати. Іноді доводиться працювати більше 4 годин, коли великий наплив пацієнтів.

"У рекомендаціях написано, що медики повинні бути в памперсах і костюмах, але у нас памперси не вдягають. Працюють бригадами по 4 години, потім 4 години відпочивають, потім знову змінюють один одного", — розповіла начальник Мелітопольського міськздороввідділу Лариса Сиприкіна.

Ще один мінус — робота в окулярах і масках. Окуляри запотівають і до цього треба звикнути, а від постійного носіння маски з'являється висип на обличчі.

"Жінки-медики просто плачуть, коли дивляться в дзеркало. Вони вже забули, що таке косметика, так як постійно в масках. Плюс на обличчі висип", — уточнила Саприкіна.

При цьому вона зазначила, що сьогодні в місті дефіцит медпрацівників, тому що вони, як і пацієнти, хворіють.

    Реклама на dsnews.ua