• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Медведчук, рекламуючи свою Марченко, зажадав ліквідувати в Україні посаду президента

Дружина одіозного нардепа Віктора Медведчука, телеведуча Оксана Марченко пішла в політику, щоб продемонструвати свою особисту позицію

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це сам кум російського президента Путіна заявив в інтервʼю для "BBC News Україна", інформує "ДС".

Медведчук зізнався, що в попередні роки у Оксани Марченко вже були "пориви" стати політиком, але він її "намагався від цього вберегти". Тепер вона прийняла остаточне рішення, в якому він її підтримав. Вона написала заяву в київську організацію ОПЗЖ і вступила в партію.

Разом з тим, за його словами, дружина продовжить свою творчу карʼєру. Зокрема, готується до показу її новий фільм, який вона сама зняла.

Медведчук каже, що Марченко бачить себе активним членом партії, і пішла туди, щоб показати свою вже не громадську, а політичну позицію. А от чи увійде вона до складу політради, балотуватиметься до парламенту – наразі невідомо.

Водночас кум Путіна стверджує, що не хоче бачити свою дружину президентом. "Я вважаю, що Україна повинна позбутися цієї посади. Я вважаю, що в Україні повинна бути парламентська форма правління. І з кожним роком я в цьому дедалі більше переконуюся", — сказав він.

Як повідомлялося, РНБО на засіданні 19 лютого ухвалила рішення про застосування санкцій до 19 юридичних та восьми фізичних осіб, серед яких народний депутат Віктор Медведчук (ОПЗЖ) і його дружина Оксана Марченко. Медведчук і Марченко є кумами російського президента Путіна. Наступного дня, 20 лютого, президент Володимир Зеленський підписав указ про запровадження санкцій РНБО проти Медведчука терміном на три роки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua