• USD 28.6
  • EUR 34.2
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Меджліс ініціює збір допомоги кримчанам, які захворіли на COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Меджліс кримськотатарського народу має намір організувати збір ресурсів, в тому числі ліків, щоб допомогти хворим на COVID-19 у Криму

Про це глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив в ефірі телеканалу "ДІМ", передає "ДС".

"Катастрофічна ситуація з поширенням коронавируса в Криму стала предметом обговорення на виконавчому комітеті Всесвітнього конгресу кримських татар і Меджлісу кримськотатарського народу. Ми провели кілька онлайн-зустрічей з діаспорою і з Кримом. І в результаті народилося рішення, щоб організувати збір ресурсів, зокрема ліків, щоб допомогти найбільш нужденним, хворим людям у Криму", — розповів Чубаров.

Координувати ці дії буде кримськотатарська громадська організація "Кримська сім'я".

Чубаров також зазначив, що рівень інфікування коронавірусів в Криму досяг такої межі, що лікарів вже не вистачає, багато людей змушені лікуватися вдома. При цьому, додав він, Росія дбає тільки про здоров'я тих, хто забезпечує окупацію Криму — чиновників, військових, прокурорів, суддів.

"Ви знаєте, що так званий віце-прем'єр Романовська, коли захворіла, її вивезли одразу за межі Криму? Ковітіді, так званий сенатор, лікується в Москві. Так званий мер міста Ялти — Імгрунт — помер, власне, на території самої Росії. Тобто, своїх людей вони рятують. Всі інші люди, громадяни України, які живуть на території окупованого Криму, для Росії не є об'єктом особливої уваги", — сказав Рефат Чубаров.

Він додав, що РФ робить все, щоб в окупованому Криму були забезпечені інтереси тільки небагатьох людей, які працюють на неї.

"Всі інші повинні померти, ослабнути, виїхати — це справа самих людей. Така позиція Москви — столиці держави, яка окупувала Крим", — додав лідер кримських татар.

Як писала "ДС", раніше в Меджлісі заявили, що окупаційна адміністрація півострова приховує справжні масштаби захворюваності та смертності.

    Реклама на dsnews.ua