• USD 39.2
  • EUR 42
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Мендель оприлюднила відверті фото як помсту хейтерам за "дворічне обсмоктування"

Колишня, або, як вона сама себе називає, перша прессекретарка президента Володимира Зеленського Юлія Мендель пожалілася на два роки цькування, дискредитації й ненависті у соцмережах

Юлія Мендель
Юлія Мендель
Реклама на dsnews.ua

Свій допис в Instagram вона проілюструвала кількома відносно відвертими світлинами, інформує "ДС".

"Два роки політичного цькування. Розкажіть мені, що у нас в суспільстві все добре з гендерним питанням. Два роки "обсмоктування" кожної фотографії, нездорова увага до одягу, аксесуарів, моєї ваги і частин тіла. Два роки, коли все не так у моїй фігурі, стилі, зачісці, бровах, виразі обличчя, мейкапі, взутті…Два роки дискредитації і ненависті у соцмережах. Дикого невігластва, зневаги через зневіру, що "така, як я", працює так само багато і так само важливо, як і "дорослі дяді". Два роки, коли хтось знає краще, а я – максимум – годжуся на сексуальну об'єктивацію. Два роки, що зробили мене сильнішою. І оцінити які по-справжньому можна тільки тепер", — написала Мендель, яка останнім часом намагається усіляко привернути увагу до себе.

Юлія Мендель
Юлія Мендель

Вона повідомила, що взяла участь у фотосесії, "в якій все, як треба прямо в цей момент, в якій ти відкриваєшся і народжуєшся заново".

"Після двох років політичного мочилова я можу викласти фотографії і впевнено сказати: на них все не просто, "як треба", на них все значно краще, ніж у зарозумілих снобів, шиплячих крюкових, єсівців, що не бачать себе збоку, безликих ботів Раїс Раїс, патріотичних псевдопатріотів та сили-силенної інших нещасних, не здатних мислити і жити на повну. За місяць мені виповниться 35. Я рада всьому, що встигла. І рада кожній зморшці і складці на своєму тілі. І кожному шпину, сказаному вслід", — прокоментувала Мендель.

Юлія Мендель
Юлія Мендель

Вона також пообіцяла, що ще має, чим здивувати підписників.

Юлія Мендель
Юлія Мендель

Зауважимо, що допис колишньої прессекретарки Зеленського станом на 13.15 (за понад 19 годин після публікації) зібрав 756 лайків і майже 50 коментарів.

Примітно, що абсолютна більшість коментарів позитивні, залишок — нейтральні коментарі.

Нагадаємо, раніше Юлія Мендель направила примірник своєї книги "Кожен з нас президент" речнику російського президента Путіна Дмитру Пєскову. При цьому вона назвала його "колегою".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua