• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Мендель сказала про позицію Зеленського по новим "коронавірусним" обмеженням

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський підтримує посилення контролю за дотриманням карантину та більш ранній початок осінніх канікул у школах у зв'язку з погіршенням ситуації з поширенням коронавірусу

Про це сказала прессекретар глави держави Юлія Мендель в коментарі "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

"Напередодні президент України зібрав на нараду представників відомств, відповідальних за охорону здоровʼя в Україні, для консультацій щодо епідеміологічної ситуації. Для зменшення динаміки заражень коронавірусної інфекції COVID-19 запропоновано посилити нагляд за дотриманням карантинних заходів у публічних місцях і закладах, і почати канікули в шкільних закладах раніше. Володимир Зеленський підтримав ці пропозиції", — сказала вона.

За словами Мендель, президент доручив Міністерству охорони здоровʼя "забезпечити лікарні ліжками, киснем і медикаментами, які використовуються для допомоги хворим коронавірусною інфекцією".

Як повідомляла "ДС", нардеп від "Слуги народу" Михайло Радуцький за підсумками наради у президента заявив, що в Україні будуть посилені карантинні обмеження. Зокрема, ВНЗ будуть переведені на дистанційне навчання, а покарання за порушення карантинних обмежень для бізнесу має бути посилено.

В. о. міністра освіти Сергій Шкарлет повідомив, що відомство готує рекомендації для установ середньої освіти про встановлення осінніх канікул з 15 по 30 жовтня включно.

    Реклама на dsnews.ua