• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Мер і міськрада Тернополя висловилися проти карантинних обмежень

Реклама на dsnews.ua

Міська влада Тернополя заявляє про незгоду з зарахуванням міста до "червоної зони" карантину

Про це заявив мер міста Сергій Надал у Facebook, передає "ДС".

"Тернопіль ніхто не змусить жити у жодній зоні", — наголосив він.

Зокрема, мер висловив протест проти транспортних обмежень щодо відвідання міста. "Доки у Києві працюють "велюрові ресторани", у Тернополі "Укрзалізниця" заборонила зупинятися поїздам", — зазначив він.

Міський голова звернувся до регіональної комісії з питань надзвичайних ситуацій при Тернопільській з вимогою не зупиняти міжміське автобусне сполучення з Тернополем та відмінити заборону зупинки на залізничній станції.

Сьогодні вранці під час сесії Тернопільська міськрада також заявила про незгоду з постановою Кабінету міністрів про зарахування міста до "червоної" зони карантину.

"Позачергова сесія Тернопільської міської ради заявляє рішучу незгоду проти віднесення нашого міста до так званої "червоної" зони карантину та транспортної блокади, впровадженої чиновниками уряду України", — прокоментував позицію депутатів Надал.

Як повідомляла "ДС", з 1 серпня в Україні набули чинності нові правила адаптивного карантину. Зокрема, міста, області та райони будуть розподілятися по зонах. Наразі у "червоній зоні", в яку входять міста і райони з найбільш складною ситуацією із захворюваністю на COVID-19, входять міста Луцьк і Тернопіль, а також Кіцманський район Чернівецької області.

У Міністерстві внутрішніх справ заявили, що місцеві органи влади не мають самовільно скасовувати карантин, інакше саме вони будуть нести відповідальність за смерті жителів від ускладнень коронавірусу.

    Реклама на dsnews.ua