• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Мер Краматорська все-таки запровадив карантин вихідного дня

Реклама на dsnews.ua

У суботу та неділю в Краматорську Донецької області буде діяти карантин вихідного дня. Раніше в мерії запевняли, що міська комісія з ліквідації надзвичайних ситуацій не буде його вводити

Про це йдеться в повідомленні Hromadske, передає "ДС".

"Постанова № 1100 Кабінету Міністрів говорить про безальтернативне введення карантину вихідного дня на всій території нашої держави", — заявив мер Андрій Панков,

Панков нагадав, що на вихідних можуть працювати тільки підприємства критичної інфраструктури, медичні установи, аптеки і ветеринарні установи, продуктові магазини, автозаправні комплекси та автомайстерні.

За дотриманням заходів буде стежити Національна поліція і Держпродспоживслужба. І вони мають "всю повноту влади", щоб застосовувати щодо порушників штрафні санкції.

У той же час Панков додав, що не підтримує жорсткість карантинних заходів на вихідних. Він також надіслав листа до Кабміну з проханням про індивідуальне прийняття рішень з ослаблення карантину, "з огляду на особливий статус Донецької області і Краматорська".

"У нашому місті більше 48 тисяч переселенців, велика частина яких працює в сфері торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення", — пояснив він.

Нагадаємо, напередодні мер говорив, що Краматорськ відмовився вводити карантин вихідного дня, а міська комісія з ліквідації надзвичайної ситуації не буде приймати таке рішення.

    Реклама на dsnews.ua