• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Мер Тернополя все ж допустив запровадження локдауну, але за однієї умови

Реклама на dsnews.ua

Мер Тернополя Сергій Надал заявив про те, що якщо протягом наступних днів відбудеться зростання кількості хворих — влада міста призупинить рішення комісії і Тернопіль перейде в режим жорсткого карантину

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

"У Тернополі спостерігалася тенденція до зменшення кількості інфікованих і хворих, які перебувають на лікуванні в медичних установах із діагнозом "коронавірусна інфекція". Практично відсутні хворі серед дітей та працівників навчальних закладів. Коронавірус має властивість швидко поширюватися, і ми вже не виключаємо зростання кількості хворих. Після новорічних та різдвяних свят динаміка захворюваності може знову стати загрозливою. Тому ми постійно консультуємося з нашим медиками, вірусологами, з відділом охорони здоров'я", — написав глава Тернополя.

Надал запевнив, що влада міста готова вжити всіх необхідних заходів у разі, якщо буде загроза здоров'ю і життю городян.

"Якщо протягом наступних днів відбудеться зростання кількості хворих — ми припинимо рішення комісії — і Тернопіль перейде в режим жорсткого карантину. Крім того, ми чітко розуміємо, що йдуть свята, і тестування можуть не проводитися в повній мірі. Ми ніколи не будемо ризикувати здоров'ям жителів нашої громади", — заявив Надал.

Нагадаємо, раніше Тернопільська міська рада заявила, що не посилюватиме карантин у місті з 8 січня, оскільки в цьому немає необхідності. Те ж саме сказав мер Черкас Бондаренко.

    Реклама на dsnews.ua