• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Мережа коворкінгів Creative Quarter оскандалилась закликом до українців не боятись померти від коронавірусу

Київська мережа коворкінгів Creative Quarter закликала українців не боятись померти, адже це "може статись у будь-який момент, як би ми не береглися"

Коронавірус
Коронавірус / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в коментарі мережі до допису жінки, яка звинуватила Creative Quarter у порушенні карантинних обмежень під час проведення заходів, а саме перебування людей у закритому приміщенні без масок і соціальної дистанції, передає "ДС".

Українка Галина Приходько написала у Facebook допис про смерть її знайомого Андрія Ярошенка від наслідків коронавірусу.

"Дуже хочеться, щоб WTECH Ukraine далі на своїх івентах думали не про своє его, а мали критичне мислення і одягали маски, і дотримувалися дистанцій…Щоб Creative Quarter нарешті задумалися про життя та смерть людей, про їх івенти. Це померла людина з нашого оточення, з якою ви, швидше за все, зустрічалися, яка точно колись була в ваших локаціях, на івентах. Може, хоч це вас спонукає задуматися. Щоб в офісах не тусили ті, хто може не тусити. Щоб одягали маски", — написала жінка.

У коментарях мережа коворкінгів Creative Quarter відповіла Приходько, що вакцини українцям, молодшим за 55 років, не потрібні, має вироблятись природній колективний імунітет. При цьому там порадили українцям не боятись померти.

Користувачі мережі обурені.

"Яка жесть!", "Якщо вони так хочуть випилятися, най починають уже і не наражають на небезпеку тих, кому ще рано", "Жах!", "Дика дичина!", "Це сумно і страшно. І це молоді освічені люди", — пишуть люди в коментарях.

Власник мережі коворкінгів Роман Хміль теж "прийшов" у коментарі й висловив особисту думку про те, що в суспільстві штучно нагнітають "ковідоістерію".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua