• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Мерія Вінниці обіцяє відкрити всі дитячі садки до 25 серпня

Реклама на dsnews.ua

Усі вінницькі дитячі садки, які не встигли відкритись у червні, мають запрацювати до 25 серпня, заявив міський голова Сергій Моргунов

Про це Моргунов повідомив у Facebook, передає "ДС".

"Я вже повідомляв, що вінницькі дитячі садки, які не встигли відкритись у червні, мають запрацювати до 25 серпня. Деякі з них вже пройшли перевірку спецкомісії та почали приймати дітей", — написав мер.

Станом на 13 серпня у Вінниці вже працювали 34 муніципальні дитсадки. За словами мера, головна умова – всі працівники мають пройти медобстеження і тестування на коронавірус.

"Це важлива і серйозна робота, бо під час такого аналізу дійсно вдалось виявити людей з безсимптомним перебігом COVID-19", — зауважив Моргунов.

У садках, що працюють, дещо змінився режим: батьки не можуть заходити у приміщення закладу, а залишають і забирають дітей на подвір’ї. 

"Зараз при відкритті садочків бачимо таку саму тенденцію, як і на початку літа – у перші дні роботи дітей приводять дуже мало. За тиждень-два маленьких вихованців уже більшає", — додав міський голова.

Я вже повідомляв, що вінницькі дитячі садки, які не встигли відкритись у червні, мають запрацювати до 25 серпня. Деякі з...

Gepostet von Сергій Моргунов am Donnerstag, 13. August 2020

Як повідомляла "ДС", Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила перелік регіонів в карантинних зонах.

    Реклама на dsnews.ua