• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

"Міг продовжувати бій": боксер Хижняк, який програв фінал Олімпіади, не згідний з рішенням судді

Боксер Олександр Хижняк, який у суботу взяв "срібло" Олімпіади, програвши у фіналі представнику Бразилії Еберту Соузі, не згоден з рішенням судді зупинити матч

Реклама на dsnews.ua

Про це Хижняк заявив на пресконференції та у коментарі Суспільному, передає

"Не згоден із рішенням судді у тому, що він одразу зупинив поєдинок.

"Я себе добре почував. Не скажу, що якийсь сильний удар пропустив, одразу ж піднявся і був готовий продовжувати поєдинок. Не було такого відчуття, що я пропустив серйозний удар. Одразу міг продовжити поєдинок, одразу встав і показував це судді. Не зрозумів, чому він так швидко зупинив поєдинок", — сказав боксер.

Хижняк наголосив, що зупинятися на цьому не збирається і, скоріш за все, буде відбиратися і на наступну Олімпіаду, що відбудеться у Парижі у 2024 році.

"Трапилося, що трапилося. На все воля божа. Слава богу за все, хотілося перемогти. Наша ціль була – "золото" Олімпійських Ігор. Ціль ця не підкорилася. Напевно, нам потрібно ще раз пройти цей шлях і цю медаль зробити золотою", – додав українець.

Нагадаємо, сьогодні український боксер Олександр Хижняк поступився в бою за "золото" Олімпіади-2020 бразильцеві Гіберту Соузі. Українець домінував весь бій, але в останньому раунді був нокаутований. На момент зупинки бою Хижняк перемагав у бою за оцінками всіх пʼяти суддів з рахунком 20-18.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua