• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Міграційна служба прокоментувала заяву добровольця з "Айдара" про повернення в Росію

Реклама на dsnews.ua
Держміграційна служба України не вимагає повернення росіянки і учасниці АТО з батальйону "Айдар" Юлії Толопы на батьківщину

Про це йдеться в заяві відомства, опублікованому на сторінку МВС у Facebook, передає "ДС".

"Юлія Толопа має законні підстави для перебування в Україні. Інформація про те, що міграційна служба нібито вимагає повернення Юлії Толопы в країну громадянської належності, в тому числі для оформлення документів, необхідних для подачі заяви на прийняття громадянства України, не відповідає дійсності", - йдеться в повідомленні.

В ГМС зазначили, що, згідно із законодавством України, особа, яку визнано таким, що потребує додаткового захисту, вважається таким, що безстроково на законних підставах перебуває на території України.

"Всі необхідні документи Юлія Толопа може отримати в дипломатичному представництві в Україні", - уточнюється в повідомленні.

Нагадаємо, про рішення Міграційної служби Толопа повідомила в понеділок, 4 грудня.

"Завтра я вимушено повертаюся в Росію!Це вимога української міграційної служби. В третій раз вони мені відмовили на підставі того, що у мене немає довідки про несудимість з РФ.У Росії мене розшукує ФСБ. За те, що я приїхала добровольцем протидіяти російської окупації", - написала вона в Facebook.

    Реклама на dsnews.ua