• EUR 42.2
  • GBP 49.4

Михайличенко здобув першу розгромну перемогу на чолі "Динамо"

У рамках восьмого туру Української прем'єр-ліги з футболу київське "Динамо" на виїзді обіграло полтавську "Ворсклу" з рахунком 5:0

Матч відбувся на стадіоні імені Олексія Бутовського, інформує "ДС".

Так, Віктор Циганков на 9-й хвилині відкрив рахунок у грі, замкнувши фланговий навіс Віталія Миколенко.

На 35-й хвилині Артем Шабанов з головою після подачі з кутового подвоїв перевагу киян.

Через дві хвилини Карлос де Піна з допомогою дальнього удару довів рахунок до розгромного

Вже на початку другого тайму Артем Бесєдін довів перевагу "Динамо" до чотирьох м'ячів

На 83-й хвилині де Піна забив свій другий м'яч у грі і встановив остаточний рахунок на табло.

Нагадаємо, в рамках першого туру групового етапу Ліги Європи сезону 2019/2020 київське "Динамо" вдома обіграло шведський "Мальме" з рахунком 1:0. Ця перемога стала першою після повторного призначення Олексія Михайличенка наставником українського клубу.