• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

"Міністр культури" Криму перервала виступ Аксьонова словами "*** твою мать": курйозне відео

Так звана "міністр культури" окупованого Криму Аріна Новосельська вилаялася матом під час урядової наради по відеозв'язку

Аріна Новосельська
Аріна Новосельська
Реклама на dsnews.ua

Її обурила непрацююча техніка, передає "ДС" із посиланням на Telegram-канал «Кримінформ».

"Міністр" перервала виступ так званого "глави" Криму Сергія Аксьонова фразою "*** твою мать, поставили як мавпі". Окупант обурився і попросив Новосельську заспокоїтися.

«Аріно Вадимівно, заспокойтеся, ви чого там? Що, взагалі чи що?» — сказав Аксьонов і попросив "віцепремʼєра" Михайла Назарова, який курирує так зване міністерство культури, провести службове розслідування.

"Глава Мінкульту" вибачилася перед учасниками наради.

«У мене машина відключилася, Сергію Валерійовичу», — пояснила вона.

Новосельська керує так званим міністерством із лютого 2014 року, коли Росія окупувала український Крим. Жінці 45 років, вона народилася в Свердловську, але з 1979 року живе в Криму. Вона закінчила Сімферопольське музичне училище, потім навчалася в Донецькій державній консерваторії, а в 2004 році стала кандидатом педагогічних наук, захистивши дисертацію "Естетичне виховання".

На держслужбу вона прийшла в 2009 році, до цього викладала в музичних школах та училищі. З 2009 року по червень 2013 року вона була заступником міністра культури Криму, потім отримала кваліфікацію магістра театрального мистецтва і очолила Кримський театр ляльок.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua