• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Міністр спорту закликав українців переміститися з тренажерних залів на вулицю

Реклама на dsnews.ua

Міністр спорту Вадим Гутцайт закликав усіх, хто не зможе відвідати тренажерний зал через карантин вихідного дня, займатися спортом під відкритим небом

Про це він сказав журналістам, передає "ДС" із посиланням на Telegram-канал PavlovskyNews.

На питання журналіста про доцільність закриття залів на вихідних, міністр відповів, що головне питання — в скупченні людей. У залах зараз багато відвідувачів, а їх закриття — це крок для розриву ланцюжка захворювань.

"2 місяці тому я втратив маму, яка захворіла на COVID-19, тому я розумію як ніхто, що здоров'я важливіше за все. Я розумію, що спорт необхідний. Усі збірні команди намагатимуться тренуватися і проводити змагання в карантинних рамках", — сказав Гутцайт.

Також міністр спорту прокоментував учорашню заяву засновника найбільшої мережі залів, що його тренери незабаром можуть залишитися без роботи і стануть "тітушками". Гутцайт уважає, що тренери можуть працювати весь тиждень, а на вихідних відпочивати.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на засіданні в середу, 11 листопада, ухвалив рішення про запровадження жорсткого карантину вихідного дня в Україні з 14 листопада — з 00:00 суботи до 00:00 понеділка.

    Реклама на dsnews.ua