• USD 27.6
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Мінкульт відправив зоряну балерину, екс-суддю "Ліги сміху" керувати танцювальним училищем

Реклама на dsnews.ua
Прима Національного театру опери і балету імені Шевченка Катерина Кухар призначено в. о. директора Київського державного хореографічного училища

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства культури та інформаційної політики, передає "ДС".

Сьогодні Кухар представили на новій посаді.

"Катерина є випускницею цього закладу, тому добре знає і розуміє всі його проблеми. І ми як профільне міністерство очікуємо, що в статусі керівника вона ефективно їх вирішить і виведе на новий якісний рівень підготовку наших майбутніх прим", - зазначила заступник міністра культури Лариса Петасюк.

Своїми основними завданнями на новій посаді Катерина Кухар назвала підвищення кваліфікації педагогів, розробку сучасних навчальних планів, одержання закладом III-IV рівнів акредитації, а також розробку "Української методики класичного танцю".

Катерина Кухар - прима Національного театру опери та балету, заслужена артистка України. Вона також відома своєю участю в телепроектах: входила у склад журі "Ліги сміху" - телешоу студії "Квартал 95", судила "Танці з зірками" - проект каналу "1+1".

Як повідомляла "ДС", на початку червня Верховна Рада призначила нардепа від "Слуги народу", колишнього гендиректора медіагрупи 1+1 Олександра Ткаченка міністром культури та інформаційної політики.

    Реклама на dsnews.ua