• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Міносвіти направить в регіони рекомендації, але змушувати вводити дистанційне навчання не буде, — Шкарлет

Реклама на dsnews.ua

У понеділок, 12 жовтня, Міністерство освіти і науки направить в регіони лист з рекомендаціями щодо переходу закладів освіти на дистанційне навчання, але змушувати вводити "дистанційку" не буде

Про це в коментарі РБК-Україна розповів т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет, передає "ДС".

Рекомендаційний лист в першу чергу стосуватиметься "помаранчевих зон" карантину і регіонів, де складна ситуація з поширенням коронавірусу.

"Ми, звичайно ж, будемо офіційно рекомендувати або змішану форму, або повністю дистанційну. Не наказувати, а рекомендувати … Ми нікого не можемо змусити, яку форму навчання застосувати. Вже ж давно відбулася децентралізація", — сказав Шкарлет.

Т.в.о. міністра зазначив, що органи місцевої влади самі вирішують, коли починати канікули і яку форму навчання вводити в установах освіти.

"Я закликав бути відповідальними всіх, незалежно від того, чи це школа або заклад вищої освіти. Університети давно, більшість з них знаходяться на дистанційному навчанні для того, щоб здійснити соціальне дистанціювання", — додав він.

Як писала "ДС", тимчасово виконуючий обовʼязки міністра освіти і науки Сергій Шкарлет просить школи організувати дистанційне навчання на два тижні через збільшення кількості випадків інфікування коронавірусом в Україні.

    Реклама на dsnews.ua