• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Міносвіти просить школи на два тижні перейти на "дистанційку"

Реклама на dsnews.ua

Тимчасово виконуючий обов'язки міністра освіти і науки Сергій Шкарлет просить школи організувати дистанційне навчання на два тижні через збільшення кількості випадків інфікування коронавірусів в Україні

Про це йдеться в повідомленні міністра освіти в Telegram-каналі, передає "ДС".

"Міносвіти спільно з Міністерством охорони здоров'я постійно моніторять ситуацію з розповсюдження коронавирусної хвороби, в тому числі і в закладах освіти. Прохання не тільки як керівника Міністерства освіти і науки, а як батька — знайти можливість організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для наших дітей", — зазначив він.

Глава МОН додав, що питання організації навчання вирішують на місцях, однак в цій ситуації важливо, щоб центральна і місцева влада діяли спільно. "Розумію всі виклики, перед якими стоять керівники закладів освіти, вчителі та батьки. Ці виклики намагається долати весь світ. Найголовніше для нас зараз — не допустити стрімкого поширення коронавируса і зберегти здоров'я людей", — додав він.

Нагадаємо, за останню добу, 9 жовтня, в Україні підтвердили 5728 випадків COVID-19, 108 осіб померли. Найбільше нових випадків зафіксували у Харківській, Хмельницькій, Одеській областях.

    Реклама на dsnews.ua