• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Міносвіти рекомендувало школам продовжити канікули і перейти на "дистанційку"

Міністерство освіти і науки рекомендує продовжувати канікули в школах, де існує така необхідність, а також перевести на дистанційну форму навчання установи загальної середньої освіти в "жовтій" і "помаранчевій" карантинних зонах

Реклама на dsnews.ua

Про це написав у своєму Telegram-каналі міністр освіти Сергій Шкарлет, передає "ДС".

"Провівши консультації з Міністром охорони здоров’я та Головним державним санітарним лікарем України, МОН радить продовжити за потреби канікули в школах. Додатково до цих заходів… рекомендації також передбачають запровадження додаткових обмежень при "жовтих" та "помаранчевих" рівнях епідемічної небезпеки", — написав він.

Зокрема, Міносвіти пропонує переводити на дистанційне навчання учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, учнів закладів професійної (професійно-технічного) освіти і студентів закладів професійної перед вищою і вищої освіти.

Шкарлет додав, що ці обмеження слід застосовувати в першу чергу в регіонах, де перевищені епідемічні пороги грипу та ГРВІ, а також там, де фіксується значне зростання кількості випадків коронавірусу.

Нагадаємо, станом на сьогодні в "червоній" зоні карантину знаходяться Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька та Житомирська області.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua