• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Міносвіти буде просити школи закритися на два тижні

Реклама на dsnews.ua

Міністерство освіти направить до всіх установ середньої освіти рекомендаційного листа щодо встановлення осінніх канікул з 15 по 30 жовтня в зв'язку з погіршенням ситуації з поширенням коронавірусної інфекції

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет, передає "ДС".

"Ми ухвалили рішення, відповідно до якого завтра, 12 жовтня, буде підготовлено та надіслано рекомендаційний лист до всіх закладів загальної середньої освіти (незалежно від кольору карантинної території) щодо встановлення канікул з 15 до 30 жовтня включно", — написав він.

При цьому установам професійної (професійно-технічної) освіти, професійної перед вищою і вищої освіти (незалежно від кольору карантинної території) буде рекомендовано перейти на дистанційне навчання на період з 15 жовтня по 15 листопада з обовʼязковим виїздом всіх студентів з гуртожитків. Міністр закликав повернути студентам, які виїхали, кошти за проживання в цей період.

"Хочу зазначити, що заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичайному режимі з урахуванням усіх рекомендацій МОЗ та Головного державного санітарного лікаря", — додав в.о. міністра.

Як повідомляла "ДС", нардеп від "Слуги народу" Михайло Радуцький за підсумками наради у президента заявив, що в Україні будуть посилені карантинні обмеження. Зокрема, ВНЗ будуть переведені на дистанційне навчання.

    Реклама на dsnews.ua