• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

МОЗ готується до нової хвилі COVID-19: Ляшко розповів про три сценарії

Міністерство охорони здоров'я розробило три сценарії для боротьби з новою хвилею коронавірусної інфекції

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"У МОЗ є низка прогнозів щодо зростання кількості випадків і щодо потенційного перебігу нової хвилі. У нас є оптимальний, песимістичний і помірний сценарій перебігу цієї хвилі. І розрахована кількість ліжок, яка має бути надалі відведена для госпіталізації хворих на ковід, також скільки ліжок повинно бути з киснем і скільки реанімаційних ліжок, якщо раптом буде важкий перебіг захворювання", — сказав він.

За словами Ляшка, лікарні активно запасаються киснем.

"МОЗ до цього готується, ми додатково зараз пропрацьовуємо, щоб був кисень. В Україні вже закупили 15 тис. кисневих концентраторів, які дозволять лікувати або полегшувати перебіг захворювання на амбулаторному етапі, коли не буде критеріїв для госпіталізації", — сказав він.

Як повідомляла "ДС", станом на ранок 5 серпня в Україні зафіксовано тисячу пʼятьдесят два нові випадки коронавірусної хвороби, це на 68 випадків більше, ніж напередодні вранці. Жертвами інфекції стали 25 осіб. Київ, а також Одеська, Запорізька, Харківська, Вінницька області стали лідерами за кількістю нових випадків зараження.

Експерти Центру економіки охорони здоровʼя KSE прогнозують спалах коронавіруса за два тижні.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua