• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

МОЗ хоче вакцинувати всіх українців від грипу

Реклама на dsnews.ua

Міністерство охорони здоров'я України планує розширити вакцинацію від грипу, щоб зменшити його епідемію

Про це заявив на брифінгу заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, передає "ДС".

"У період сезонного росту захворюваності на ГРВІ буде вакцинація від грипу, тому що це надійний захист від грипу під час, коли ми можемо очікувати одночасну циркуляцію інфекції, яка буде об'єднувати грип з коронавірусом", — сказав Ляшко.

Він уточнив, що Моз має намір забезпечити Україну необхідною кількістю вакцини від грипу.

"Ми вживаємо всі заходи, щоб в Україну прийшло необхідну кількість вакцин для всіх, хто хоче вакцинуватись, а також для того, щоб захистити медиків, які надають допомогу людям з COVID-19", — сказав заступник міністра.

Також Ляшко нагадав, що Україна сподівається отримати вакцину від COVID-19 в рамках альянсу COVAX, у кількості, яка дозволить вакцинувати 20% населення.

"Ми ведемо переговори і вступаємо в загальний альянс COVAX, що гарантовано дасть Україні вакцини для вакцинації 20% населення: це близько 8 млн доз", — сказав він.

За словами Ляшка, в даний час ведуться переговори про умови отримання Україною цієї вакцини.

Також Україна веде переговори про можливості закупівлі вакцини від COVID-19 як за кошти держбюджету для представників груп ризику, які не покриються в рамках COVAX, так і для забезпечення комерційних структур.

Нагадаємо, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, що на зростання нових випадків COVID-19 впливає збільшення тестування і ослаблення карантину.

    Реклама на dsnews.ua