• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

МОЗ у два рази збільшив список країн "червоної" зони

Реклама на dsnews.ua

Міністерство охорони здоров'я України розширив список країн "червоної" зони через зростання випадків COVID-19, в цей перелік потрапили 127 країн

Відповідна інформація розміщена на сайті міністерства, передає "ДС".

Таким чином, кількість країн, віднесених до "червоній" зоні, збільшилося приблизно вдвічі порівняно з попереднім переліком. До неї увійшли, зокрема, Польща, Кіпр, Грузія, які нещодавно були в "зеленому" списку.

В "зеленій" зоні України 66 країн. У "зеленій зоні" — популярні туристичні напрямки Туреччина і Єгипет. Крім того, в цю зону входять Хорватія, Італія, Греція, Швеція, Португалія, Великобританія.

Міністерство охорони здоров'я змінює показники, за якими країни будуть розподілятися в "зелену" та "червону" зону. Таким чином, з 1 серпня будуть враховувати два показника, при перевищенні яких відповідно країна буде віднесена до "червоної" або "зеленій" зоні. "Це показник, якщо приріст хворих за останні 14 днів перевищує такий приріст на території України, а другий показник — якщо відсоток в тій чи іншій країні за останні 14 днів порівняно з минулими 14 днями буде більш ніж 30%", — повідомляв міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Нагадаємо, в Україні визначили "жовтий сценарій" розвитку епідемії коронавіруса, — Ляшко.

    Реклама на dsnews.ua