• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Мірошниченко нівелював своєю діяльністю поняття "український націоналізм", — ветерани АТО/ООС

Ветерани АТО/ООС вимагають від ексдепутата Київради, колишнього парламентаря Ігоря Мірошниченка публічно зізнатися в тому, що, маскуючись під націоналіста, він займався і займається особистим збагаченням. За словами ветерана АТО/ООС Михайла Сліпченка (позивний "Історик"), Мірошниченка виключено з лав ВО "Свобода"

Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Реклама на dsnews.ua

Про це KV стало відомо з повідомлення сайту "Багнет" від 3 червня.

Вчора, 3 червня, під будівлею Конституційного суду (КСУ) представники націоналістичних організацій і ветерани АТО/ООС мітингували проти відкриття т.зв. ринку землі в Україні з 1 липня 2021 року. Крім свого ставлення до розпродажу головного національного багатства, учасники мітингу розповіли про розвиток скандалу з ексдепутатом Київради і колишнім парламентарієм від ВО "Свобода" Ігорем Мірошниченком.

"Наступного дня (2 червня, — KV) після пікету під офісом "Свободи" Мірошниченко виклав у Facebook дивне відео, в якому намагався виправдатися від звинувачень у рекеті забудовників і корупції. Потім він відкрито назвав нас, що воювали на сході України," севдоветеранами", "проплаченими", чим образив усіх воїнів АТО, Мірошниченко, що персонально маскується під націоналіста, образив відомого ветерана війни з Росією Михайла Сліпченка (позивний "Історик"). А в кінці відео взагалі він почав марити. Розповідаючи щось про проплачених мітингувальників, Мірошниченко почав бігати під готелем "Дніпро" на Європейській площі і чіплятися до якихось нещасних пенсіонерів і розповідати, що вони є учасниками "проплаченого мітингу" … Сьогодні ми всі прийшли до Конституційного суду, щоби висловити протест проти продажу української землі. Всі націоналісти зараз тут! А де Мірошниченко? Мабуть, продовжує бігати містом і дошкуляти нещасним пенсіонерам. Замість того, щоби "переводити стрілки", ми вимагаємо вибачень від депутата і перед нами, і персонально перед "Істориком", — цитує видання учасників акції під КСУ.

Відео Ігоря Мірошниченка прокоментував також ветеран АТО/ООС Михайло Сліпченко (позивний "Історик").

"Я не дивився цей запис із брехнею, але діяльність Мірошниченка свідчить про те, що проти нього порушено багато проваджень, одне з них кримінальне. Він не може пояснити, де він узяв автомобілі, будинки, корти, готелі … Чим записувати якесь відео і звинувачувати в чомусь ветеранів, нехай розбереться зі своїми проблемами. Очікуємо від нього відео, в якому він зважиться визнати, що нівелював своєю діяльністю поняття "український націоналізм". Ми чекали від нього спростування інформації про його співпрацю з [Андрієм] Пальчевським, що співпраця його дружини зі штабом проросійського кандидата Пальчевського до Київської міської ради була випадковістю. Але ми чомусь цього не почули, а почули на свою адресу, що ми якісь "тітушки" або ще хтось. Але у нас — Всеукраїнський рух ветеранів та волонтерів АТО, і ми свою позицію знаємо. А то, що він боїться, що ми виводимо його на чисту воду, — це його особисті проблеми. Якби він не скоював дій, які суперечать принципам українського націоналізму, ми б і не зосереджували увагу українського суспільства навколо таких фігур, як він. І Мірошниченко ще 100% доведеться відповідати перед законом — і за рекет забудовників, і за корупцію, і за наклеп на націонал-патріотів і ветеранів АТО/ООС", — сказав Михайло Сліпченко.

Нагадаємо, 1 червня ветерани АТО/ООС і націонал-патріоти прийшли до офісу ВО "Свобода" на вул. Тургенєвській у Києві і зажадали виключити з партії ексдепутата Київради, експарламентаря Ігоря Мірошниченка. Оскільки самого Мірошниченка в офісі не було, учасники акції передали лідеру партії Олегові Тягнибоку список причин, за якими Ігоря Мірошниченка слід виключити з ВО "Свобода". Після швидко врегульованого конфлікту представники "Свободи" вислухали вимоги ветеранів і погодилися з їхньою оцінкою особистості Мірошниченка.

"Щодо нашої акції 1 червня. Ми ще раз поспілкувалися з керівництвом міської організації ВО "Свобода" сьогодні, і у нас абсолютне взаєморозуміння в тому, що такі псевдопатріоти, як Мірошниченко, паплюжать націоналістичний рух. Такі люди спеціально знаходяться в лавах правих націоналістичних організацій для того, щоб робити їх слабкими. Ми з величезними оптимізмом сприйняли звістку про те, що вони виключили Мірошниченка з партії, і зараз він не має до неї ніякого відношення. Ми домовилися, що будемо єдиним фронтом боротися проти таких "мірошніченок". У нас спільна позиція — зі зрадниками треба діяти жорстко. Людей, які використовують націоналістичні ідеї з метою власного збагачення, в наших лавах не може бути", — розповів Михайло Сліпченко.

Коментуючи участь в акції проти т.зв. ринку землі всіх патріотичних сил, ветеран АТО/ООС підкреслив, що продаж землі — це злочин, і це усвідомлена позиція всіх патріотичних і націоналістичних сил.

"Україну свідомо заганяють у ситуацію, щоби ми стали сировинним придатком у центрі Європи. Нікому не вигідна сильна Україна, крім українських патріотів, які захищали нашу землю і від російського агресора, і від внутрішніх колаборантів. Ми зараз виробляємо стратегію, як ми будемо діяти після 1 липня. Є два сценарії: у судовому порядку скасовувати всі рішення суду, спрямовані на роздачу іноземцям землі, де ми будемо керуватися Конституцією України. І другий — це шлях опору. Позиція українських патріотів одна — земля це скарб, і тільки українці мають право розпоряджатися нею", — резюмував Михайло Сліпченко.

    Реклама на dsnews.ua