• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

"Миротворець" Тищенко дивно висловився щодо "тієї сторони" на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Скандальний народний депутат фракції "Слуга народу" Микола Тищенко увійшов до складу парламентської групи із законодавчих змін щодо ситуації на Донбасі

За словами "слуги", немає ніякої "тієї сторони", інформує "ДС".

"Сьогодні вперше взяв участь у парламентській групі щодо законодавчих змін по Донбасу. Як і прогнозував, тут працюють і професіонали, і відверто слабкі представники, що працюють на розʼєднання українців по обидва боки конфлікту. Але моя позиція незмінна, і вона аналогічна позиції президента. "Немає тієї сторони". Перш за все є українці, яких розділила війна на Донбасі", – написав Тищенко на своїй сторінці у Facebook.

Він додав, що завдання, яке стоїть перед парламентською групою – знайти спосіб обʼєднати сімʼї, людей, Україну, робити все можливе, щоб якомога швидше настав мир.

Слід зазначити, що визначення "та сторона" часто використовується президентом Володимиром Зеленським і його оточенням для позначення російських бойовиків "Л-ДНР". За такі евфемізми владу неодноразово жорстко критикували. Втім, здається, Микола Тищенко вкладає у це поняття дещо інший зміст.

Як писала "ДС", 28 вересня Тищенко заявив, що буде "займатися миром на Донбасі", але не підтвердив, чи увійде він до складу Тристоронньої контактної групи. Чутки про те, що Тищенко стане членом української делегації в ТКГ, зʼявилися у ЗМІ на минулому тижні.

    Реклама на dsnews.ua