• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Мітинг з вимогою звільнення Ситника проходить біля НАБУ (ФОТО)

Кілька десятків людей зранку 14 вересня зібралися біля будівлі Національного антикорупційного бюро України в Києві, вимагаючи звільнення Артема Ситника, призначення якого на посаду директора НАБУ було визнано неконституційним

Мітинг під НАБУ
Мітинг під НАБУ
Реклама на dsnews.ua

Це вже не перший подібний захід біля будівлі Нацбюро, інформує "ДС".

Мітингувальники тримають плакати з написами "Ситник, забирай речі!!!", "Конституція або Ситник", "Ситник, де посадки?", "НАБУ без Ситника", "Вимагаємо перезавантаження НАБУ" та інші.

Мітинг під НАБУ
Мітинг під НАБУ

Традиційно до НАБУ "прийшов" величезний надувний пацюк. Як і раніше керівництво НАБУ воліє не помічати учасників мітингу — жодний представник відомства не вийшов до них.

Як писала "ДС", 28 серпня КСУ опублікував рішення про неконституційність призначення Ситника директором НАБУ. Своєю чергою у Нацбюро заявили, що "факт визнання неконституційним указу президента про призначення на посаду не припиняє повноважень" Ситника і не означає його звільнення.

Разом з тим навіть у парламентській фракції "Слуга народу" вважають, що президент Володимир Зеленський "повинен запобігти конституційному перевороту Ситника".

    Реклама на dsnews.ua