• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Молода українка померла в Москві від голоду

20-річну одеситку Аделіну Шелдон, яка називала себе письменницею, знайдено мертвою в орендованій квартирі в Москві

Аделіна Шелдон. Фото: "Думська"
Аделіна Шелдон. Фото: "Думська"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в матеріалі Думської, передає "ДС".

22 лютого в поліцію звернувся власник квартири в московському районі Зюзін. Чоловік розповів, що з січня минулого року в його квартирі проживала 20-річна квартирантка, уродженка Одеси Аделіна Шелдон.

«Ми познайомилися з Аделіною кілька років тому, коли вона ще вперше зняла у нас квартиру. Вона була незвичайна дівчина, дуже освічена, вихована, скромна. Наче з дев'ятнадцятого століття. Це і всі сусіди відзначали. Ми з дружиною не приставали до неї з розпитуваннями, тому про особисте життя особливо не знаємо», — розповів чоловік журналістам.

За словами москвича, дівчина скаржилася на відсутність роботи, відчувала труднощі з грошима і кілька місяців не платила за квартиру. 4 лютого чоловік востаннє спілкувався з дівчиною телефоном. Через деякий час його дружина знову намагалася їй додзвонитися, але та не брала слухавку і не відповідала на повідомлення.

Подружжя вирішило відвідати свою квартирантку. Дзвонили в двері, але ніхто не відчиняв, відчинити своїм ключем не змогли — замок був закритий зсередини. Чоловік викликав слюсаря, який розкрив двері квартири. У кімнаті, недалеко від ліжка, він виявив тіло молодої жінки.

Поліція слідів насильницької смерті не знайшла. Експерти встановили, що дівчина померла кілька днів тому. У будинку майже не було їжі.

За однією з версій, дівчина мучила свій організм сухим голодуванням. Про це вона протягом останнього року писала в особистому щоденнику, а в своїх інтерв'ю не раз згадувала, що дотримується здорового способу життя і стежить за харчуванням.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua