• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

МОН оприлюднило алгоритм вакцинації освітян від COVID-19: стартує 24 травня

Вакцинація працівників освіти розпочнеться в Україні після прибуття чергової партії COVID-вакцини Pfizer. Міністерство охорони здоровʼя оприлюднило алгоритм вакцинації освітян від коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби МОН, передає "ДС".

Згідно з розробленим міністерством алгоритмом, для того, щоб записатися на вакцинації від коронавірусу працівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної, фахової передвищої та вищої освіти повинні звернутися до керівників закладів освіти.

Після цього керівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти повинні сформувати та направити до місцевих органів управління освітою списки охочих зробити щеплення, а ті передають списки обласним департаментам освіти або КМДА.

Керівники закладів професійної та фахової передвищої освіти самі направляють списки обласним департаментам освіти або КМДА

Департаменти освіти передають отримані від закладів освіти списки департаментам охорони здоровʼя. А керівники закладів вищої освіти самі направляють списки до департаментів охорони здоровʼя.

Потім регіональні координатори з вакцинації повідомляють керівників закладів освіти, які подали списки, про дату і час, коли мобільна бригада приїде до закладу освіти для вакцинації колективу.

Якщо список потрібно уточнити, то це необхідно зробити до першого приїзду мобільної бригади. Після першого приїзду мобільної бригади будь-які зміни в списках узгоджуються з регіональними координаторами з вакцинації в індивідуальному порядку.

Нагадаємо, нова партія вакцини Pfizer почне прибувати до України частинами вже наприкінці травня. Планується, що вже з 24 травня цю партію почнуть розвозити по областях. Тоді й почнеться вакцинація освітян.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua