• USD 28.4
  • EUR 33.5
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

МОН дозволило школярам не надавати довідки після самоізоляції через COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Учні, їхні батьки та інші законні представники не зобов’язані подавати до школи довідки щодо стану здоров’я учнів для продовження навчання після самоізоляції

Про це йдеться у роз’ясненні Міністерства освіти та науки, передає "ДС".

Як зазначається, для осіб, які мали контакт із хворим на COVID-19, термін самоізоляції становить 14 днів. У разі підтвердження СОVID-19 в одного з учнів усі його однокласники або одногрупники йдуть на самоізоляцію.

Водночас, не передбачається обмежень щодо відвідування закладів загальної середньої освіти у "зеленій", "жовтій" чи "помаранчевій" зонах учнями, які не є хворими, не мають ознак захворювання та перебували на самоізоляції винятково як контактні особи.

"Після спливу строку самоізоляції для зазначеної категорії учнів не передбачено обов’язкового проведення лабораторних тестувань, зокрема методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу", — наголосили у МОН. 

Відповідно, законодавство України не визначає обов’язок учнів, їхніх батьків та інших законних представників подавати до закладу освіти будь-які документи (довідки, висновки тощо) щодо стану здоров’я для продовження навчання після самоізоляції.

Як писала "ДС", протягом минулої доби, 24 вересня, в Україні зафіксовано 3 565 нових випадків коронавірусної хвороби.

    Реклама на dsnews.ua