• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.3
Спецпроєкти

МОН запропонувало запровадити у школах Німеччини уроки української мови

Міністр освіти та науки України Оксен Лісовий запропонував німецьким партнерам внести українську мову до переліку іноземних, які вивчають у німецьких школах

Школа
МОН хоче запровадити у школах Німеччини уроки української мови
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти та науки, передає "ДС".

8 листопада Оксен Лісовий та міністерка освіти та досліджень Німеччини Беттіна Штарк-Ватцінгер підписали декларацію "Про наміри щодо співробітництва у сфері науки, технологій та інновацій".

Зокрема, більша частина ключових напрямів взаємодії базується на співробітництві в науковій і дослідницькій сфері, а також партнерстві між німецькими й українськими університетами.

Лісовий також запропонував німецьким партнерам запровадити у своїх закладах освіти факультатив з української мови. На цих заняттях українські діти, які переїхали за кордон через війну, зможуть додатково вивчати рідну мову. У МОН вважають, що таке рішення підтримає школярів і дасть їм змогу зберегти національну ідентичність.

Як писала "ДС", у 2024 році українські школярі також складатимуть Національний мультипредметний тест для вступу у виші на бакалаврські програми, але кількість обов'язкових предметів збільшиться

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua